Ana Sayfa
Ortaklık Programı Hakkımızda

Genel Şartlar

Bu sitenin tüm hakları Finzoom’a aittir.

Finzoom’un bilgi ve koşullarda önceden bildirimsiz değişiklik yapma hakkı saklıdır.Bu siteye ve sitede yer alan bilgilere erişimle aşağıda yer alan şartları bildiğinizi kabul etmiş olursunuz.

Telif Hakkı

Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Finzoom’un yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/ veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Finzoom tarafından üretilmiş tüm yazılı ve görsel çalışmalar kaynak gösterilmesi ve ticari olarak kullanılmaması şartı ile saklanabilir, paylaşılabilir ve kopyalanabilir. Finzoom üzerinde yayınlanan bilgi ve dökümanlar tarafımızdan izin alınmadan kısmen ya da tamamen dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez.

Finzoom üzerinde yayınlanan makalelerin yazılı içeriklerinin tamamı site editörlerine aittir ve yazılı içerikte alıntılar olabilir. Bu alıntılar, görsel anlamda ürün tanıtımlarına ait grafikler ya da firma logolarıdır. Yazısal anlamda yapılan alıntılar ise belirli bir kaynağa atıf niteliğinde olan alıntılar veya kurum ve kuruluşların haber bültenleridir.

Alıntı Koşulları

Kaynak site olarak açıkça www.finzoom.com.tr ibaresinin olması gerekmektedir.

Diğer sitelerle ilişkiler

Finzoom sitede yer alan ve sunulan hiperlinkli bilgilerin ( eksiksizliği dahil ) sorumluluğunu taşımaz.

Kişisel bilgilerin ihlal edilmemesi için uyarı

Finzoom, müşteriler tarafından başvuru belgelerini doldurma ya da e-posta yoluyla yazışma düşüncesiyle online verilmiş kişisel bilgilerin paylaşılmama ve ihlal edilmeme garantisini üstlenir.

FINZOOM KİŞİSEL BİLGİLERİN KORUNMASI YASASINA UYGUN OLARAK KAYITLIDIR.

Sorumluluk

Finzoom, muhtemel istem dışı objektif eksiklerin oluşma ihtimali dahil sitedeki bilgilerin güncel niteliğini korur. Finzoom siteyle ilgili ya da site aracılığıyla ortaya çıkabilecek herhangi bir zarar dahil ortaya çıkan sonuçların sorumluluğunu üstlenmez. Sitede tüm bilgiler yürürlükteki yasalar ve yönetmeliklere uygun olarak sitemizden ihlal edilmeme uyarısı olmadan ve bilgisayar virüslerine ya da diğer tehlikelere karşı güvenli olarak sunulur. Sitedeki veri ve bilgiler gönüllü ve kullananın insiyatifindedir. Sitedeki bilgilerin kullanılırlığı, eksiksizliği ve doğruluğunun yanlış anlaşılması , uyarlanması ve yorumlanması ile ilgili olarak Finzoom hiç bir sorumluluk taşımaz.


Creative Commons License
Finzoom.com.tr  - Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License tarafından lisanslıdır.
REKLAM
REKLAM
REKLAM
USD/TL:5.7188 / 5.7291 EUR/TL:6.3803 / 6.3918   EUR/USD:1.1157 / 1.1157   GBP/USD:1.296 / 1.296
Bize ulaşın Finzoom SSS Reklam Çözüm Ortaklarımız Finansal Terimler Sözlüğü Site Haritası Gizlilik Politikamız
FINZOOM © 2010 - Tüm Hakları SaklıdırBulgaria Romania Invest in Bulgaria