Ana Sayfa
Ortaklık Programı Hakkımızda
Tavsiyeler & Haberler
Yönlendirme
Reklam
 
Uzmana Sorun

Aynı anda çok sayıda bankaya ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığım için hiç biri onaylanmadı. Ne yapabilirim?

Yayın Tarihi
21.04.2016

Merhaba ben 1 senelik memurum Kredi çekemiyorum sebebi birden fazla bankaya başvurmuş olmam fakat kredi notum 1079 puan Aslında bakarsanız iyi puan Fakat çok bankaya başvurmamdan dolayı kredi vermiyorlar 3 ay önce 3 ay sonra gelin demişlerdi veririz demişler ama şu anda hala vermiyorlar herşey onaylaniyor en son sistem red çekiyor 6aydir başvurular silinmedi ne yapabilirim merkez bankasına mail atsam bbirşeyler olur muFacebook Hesabınla Yorumla
Yorumlar ve Cevaplar
Yayınlayan  
Puanlama: Toplam Puanlama Sayısı: 2
Yayın Tarihi   21.04.2016
Merhaba;

Aynı anda çok sayıda bankaya başvurmanızdan ötürü kredi skorunuz zarar görmüş olmalı. Aynı zamanda bir çok bankaya eş zamanlı kredi başvurusu yaparsanız, tüm bankalar bu başvuruları görebilir ve güvenilirliğiniz düşebilir.

Merkez Bankası'na e-mail göndermek bu durumda çözüm değildir. Çünkü kredi başvuruları Kredi Kayıt Bürosu tarafından tutulmaktadır.

Bu durumda size tavsiyem, bir kaç ay boyunca hiç bir bankaya başvurmamanız ve bu süreçte kredi kartınızı düzenli olarak kullanarak kredi skorunuzu düzeltmeniz yönünde.

Bu sürecin sonunda, istediğiniz krediyi tespit etmeniz ve nokta atışı yaparak size en uygun krediyi veren banka ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm bankaların ihtiyaç kredilerini FinZoom - İhtiyaç Kredisi bölümünde karşılaştırabilir ve size en uygun olanı kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Saygılar,
Göktuğ Turan

USD/TL:5.7188 / 5.7291 EUR/TL:6.3803 / 6.3918   EUR/USD:1.1157 / 1.1157   GBP/USD:1.296 / 1.296
Bize ulaşın Finzoom SSS Reklam Çözüm Ortaklarımız Finansal Terimler Sözlüğü Site Haritası Gizlilik Politikamız
FINZOOM © 2010 - Tüm Hakları SaklıdırBulgaria Romania Invest in Bulgaria