Ana Sayfa
Ortaklık Programı Hakkımızda
Tavsiyeler & Haberler
Yönlendirme
Reklam
 
Haberler

İnternet, Anadolu’ya açılıyor!

Yayın Tarihi
18.05.2009

Anadolu’daki 20 milyon internet kullanıcısıyla 3 milyon KOBİ’yi gözüne kestiren Internet Holding ile Birand Yapım ortaklığı, ‘Turkclick’ projesini hayata geçirdi

Yerel Internet Reklam Pazarlama platformu adlı projeyle internetteki girişimcilerin gelirlerinin artırılması hedefleniyor.
Projeyi, ‘Türkiye’nin ilk yerel internet platformu’ olarak adlandıran Internet Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Meriç Ekmekçi, yerele internet üzerinden ulaşmak isteyen reklamverenlerle, yereldeki KOBİ’lerin, interneti kullanarak dışa açılmalarını, yeni müşterilere ulaşmalarını sağlamayı amaçladıklarını kaydetti.
Ekmekçi, şöyle devam etti: “Turkclick sayesinde örneğin, Afyon’daki on binlerce internet kullanıcısına ulaşmak isteyen bir şirket müşterimiz olabilir. Ayrıca, Afyon’daki bir kaymak üreticisi platformdan faydalanarak ürünlerini hem kendi bölgesinde hem de ulusal anlamda tanıtabilir.”

Temsilcilik sistemi var
Turkclik projesi kapsamında, 81 il ve 1518 ilçede temsilcilik sistemi getirdiklerini belirten Birand Yapım Yönetim Kurulu Üyesi Umur Birand da, böylece Anadolu’daki girişimcilerle birlikte hareket edeceklerini belirtti. Birand kurulan yeni sistem hakkında şu bilgileri verdi:
“Şu anda her ilden bir temsilci arıyoruz. Bu temsilcilerin yaşadığı çevreyi iyi bilen insanlar olmasına dikkat ediyoruz. Daha sonra bu arkadaşlara “32. Gün” haber anlayışıyla konuşmasını ve kamerayı kullanmayı öğretiyoruz. Bu bilgi akışının ardından kendisi KOBİ’lere gidecek ve onların haberlerini yapacak. Ortaya çıkan içerik internet sitelerinde kullanılacak.”

Kaynak:Milliyet

 
Facebook Hesabınla Yorumla
Yorumlar ve Cevaplar

İlgili Kategoriler
Labels
 KOBİ ,  ADSL
Bakınız
USD/TL:5.7188 / 5.7291 EUR/TL:6.3803 / 6.3918   EUR/USD:1.1157 / 1.1157   GBP/USD:1.296 / 1.296
Bize ulaşın Finzoom SSS Reklam Çözüm Ortaklarımız Finansal Terimler Sözlüğü Site Haritası Gizlilik Politikamız
FINZOOM © 2010 - Tüm Hakları SaklıdırBulgaria Romania Invest in Bulgaria