Ana Sayfa
Ortaklık Programı Hakkımızda
Tavsiyeler & Haberler
Yönlendirme
Reklam
 
Haberler

Her şey internet için

Yayın Tarihi
04.06.2009

İnternet için nelerden vaz geçebilirsiniz? İlginç araştırmanın garip sonucu burada...

Sürekli yolculuk yapmak zorunda olanlar için kablosuz ağ önemli, ama gerçekte ne kadar? Amerika'da yapılan bir araştırmaya göre Wi-Fi gıdanın ve diğer ihtiyaçların önünde hem de farkla birinci. Yani yolcular aç kalmayı göze alıyorlar, ama internetsiz kalmayı asla!

Sürekli yolculuk yapan 1.500 kişiye yapılan ankettin sonuçları ilgi çekici. Yolcuların en çok şikâyet ettikleri konu ne rötarlar, ne de koltukların dar olması: Yolculukta dizüstü bilgisayarlarının pillerinin bitmesi ve koltuklarda elektrik prizinin bulunmaması. Aslında bir yedek pil taşıyarak çözülebilecek bu problemin bu kadar şikâyet edilmesi ilginç.

Çoğu havaalanında ücretsiz kablosuz ağın bulunmaması da şikâyetler arasında. Özellikle uçaklar rötar yaptığında yolcunun havalananında zaman geçirebilmesi kritik bir önem taşıyor. Kendisine eğlenecek bir şey bulamayan yolcu bu sefer rötardan şikâyet etmeye başlıyor. Diğer bir sorun ise uçaklardaki kablosuz ağ eksikliği. Ama bu, hemen çözülebilecek bir konu değil. Yeni teknolojiler geliştiriliyor olsa da bunlar hem ağırlık, hem de maliyet açısından oldukça ağır olması dezavantaj getiriyor. Ama yakında bunun da yaygınlaşacağını söylemek kâhinlik olmaz.

Kaynak:Hürriyet
 
Facebook Hesabınla Yorumla
Yorumlar ve Cevaplar

İlgili Kategoriler
Labels
 ADSL ,  Teknoloji
Bakınız
USD/TL:5.7188 / 5.7291 EUR/TL:6.3803 / 6.3918   EUR/USD:1.1157 / 1.1157   GBP/USD:1.296 / 1.296
Bize ulaşın Finzoom SSS Reklam Çözüm Ortaklarımız Finansal Terimler Sözlüğü Site Haritası Gizlilik Politikamız
FINZOOM © 2010 - Tüm Hakları SaklıdırBulgaria Romania Invest in Bulgaria