Ana Sayfa
Ortaklık Programı Hakkımızda
Tavsiyeler & Haberler
Yönlendirme
Reklam
 
Tavsiyeler

Geleneksel Bankacılığın Ötesine Geçin

Yayın Tarihi
30.09.2017


Kişisel finans dünyasında, küçük parçalar halinde sunulan servisler daha iyidir. Geleneksel, büyük bir banka size ihtiyacınız olmayan ürün ve hizmetleri satmaya çalışabilir. Finansal gereksinimleriniz sizin için geçerli ve sadece size hastır; neden size ihtiyacınız olmayan büyük ürünler sunan büyük bankaları tercih edesiniz ki?

Butik finansal kuruluşlar daha kişisel seçenekler sunar. Bu kuruluşlar, büyük bankaların aksine, alışılmışın dışında, daha basit çözümler üretir. Bu kuruluşlardan bir tanesi, Yeni Zelanda merkezli Vivier & Co bu hizmeti Türkiye'ye getiriyor. Vivier & Co ile daha az riske girerek daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

Daha Esnek, Daha Kişisel

Alışık olduğunuz banka düzeninin aksine, butik finansal kuruluşlar daha küçük, daha esnek ve her müşterisi için ayrı çözümler sunan kuruluşlardır.

Vivier & Co Genel Müdürü Oscar Mendoza, kuruluşlarını şu şekilde özetliyor: "Müşterilerimize yüksek vade faiz oranları ile birlikte, daha kişisel müşteri ilişkileri ve daha gelişmiş güvenlik hizmetleri sunuyoruz."

Bireysel müşteriler, gün geçtikçe bu yetenek ve özelliklerinden dolayı butik finansal kuruluşları daha çok tercih ediyor. Vivier'de müşteri hesapları, deneyimli ve farklı alanlarda uzman ekipler tarafından yönetiliyor. Müşterilerin finansal durumlarının profesyonelce yönetilmesi Vivier'in en önem verdiği konulardan bir tanesi.

Özel Hizmet Geleneği

Vivier & Co 2001 yılında kuruldu. Oscar Mendoza, şirketin her zaman kişisel seviyede özel hizmet sunmayı amaçladığını ve zaman içinde yükselen şirket itibarının, yüksek güvenliklerinin ve yüksek faiz oranlarının bunu başardıklarını gösterdiğini söylüyor.

Vivier & Co'nun sunduğu diğer kendine has özellikler ise şu şekilde sıralanabilir:

- Hesap işletim ücreti yok
- Stopaj vergisi yok
- Kişisel verileriniz %100 gizli
- Piyasa dalgalanmalarından etkilenme riski yok
- Döviz alım satım işlemlerinde bankalara göre kur değerleri çok daha avantajlı
- Dünyanın en az yolsuzluk olan, en güvenilir ülkesi Yeni Zelanda'da

Vivier & Co tüm bu avantajların yanında deniz aşırı bir banka hesabı ayrıcalıklarını da müşterilerine sunuyor. Birikimlerinizi deniz aşırı bir hesapta tutmak, size vergi ödeme planlamanızda yardımcı olarak bazı durumlarda devlet vergilerinden muaf olmanızı sağlayabiliyor.Yüksek Getiri / Düşük Risk

Vivier & Co'da hesap açmak sizlere şu faydaları sağlayacak:

1. Ortalamanın üzerinde faiz oranları. Vadeli mevduat hesaplarınız için var olan %6 faiz oranının yanı sıra, mevcut hesapların yıllık olarak yenilenmesi durumunda %0.5 bonus faiz kazanırsınız. Oscar Mendoza, bu yüksek faiz oranlarının, kredilerdeki seçicilik ve emlak piyasasına karşı alınan güvenlik tedbirleri sayesinde gerçekleştiğini söylüyor.

2. Brüt faiz ödemeleri. Yeni Zelanda dışında yaşayan tüm müşteriler, faiz getirilerini vergi kesintisi olmadan alıyor. Yüksek faiz oranlarının yanında vergiden edeceğiniz getiri de mevduat hesabınıza artı olarak yansıyor.

3. Hesap işletim ücreti yok. Vivier & Co hiç bir hesaptan hesap işletim ücreti almıyor. Hesap açmak ve bu hesabı yıllarca açık tutmak her zaman ücretsiz.

4. 10 Milyon Dolar'a kadar paranız güvence altında. Vivier & Co dünyanın en iyi sigorta şirketleriyle çalışarak paranızı güvence altına alıyor. Devletlerin ve geleneksel bankaların sunduğu garantiden çok daha yüksek tutarda paranız Vivier & Co'da güvende.

5. İnternet bankacılığı. Vivier & Co'nun internet bankacılığı sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun 7/24 işlem yapabilirsiniz. Kafanızı karıştırmayacak, kolay kullanışlı olarak tasarlanan internet bankacılığı sayesinde istediğiniz tüm işlemleri oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Vivier & Co'ya Geçmelisiniz?

Eğer müşterisi olduğunuz geleneksel bankalar sizin ihtiyaçlarınızı anlayamıyor ve size istediğiniz hizmeti sunamıyorsa, Vivier & Co size aradığınz çözümü sunabilir. Kurumsal ve kişisel seviyelerde güçlü ilişkiler kurarak müşterilerinin isteklerini gerçekleştirmeleri için özel çözümler sunan Vivier & Co; sizin hedeflerinizi anlamak ve finansal danışmanınız olmak için yanınızda.

Butik finansal kuruluşumuz üzerinden mevcut varlıklarınızla daha çok kazanabilmek için Vivier & Co sitesini ziyaret edebilirsiniz: vivierco.com

----------

Sponsorlu İçerik

Facebook Hesabınla Yorumla
Yorumlar ve Cevaplar

İlgili Kategoriler
Bakınız
USD/TL:5.7188 / 5.7291 EUR/TL:6.3803 / 6.3918   EUR/USD:1.1157 / 1.1157   GBP/USD:1.296 / 1.296
Bize ulaşın Finzoom SSS Reklam Çözüm Ortaklarımız Finansal Terimler Sözlüğü Site Haritası Gizlilik Politikamız
FINZOOM © 2010 - Tüm Hakları SaklıdırBulgaria Romania Invest in Bulgaria