Ana Sayfa
Ortaklık Programı Hakkımızda
Tavsiyeler & Haberler
Yönlendirme
Reklam
 
Tavsiyeler

FinZoom'u Tercih Etmeniz için 5 Neden

Yayın Tarihi
25.01.2010

FinZoom'u Tercih Etmeniz için 5 Neden

Artık internette online kredi başvurusu yapmak olağan bir durum haline geldi ve Türkiye’de yarattığımız bu konseptte birçok farklı firma faaliyete başladı. Büyük yatırımların yapıldığını gözlemlesek de bilinçli tüketiciler ne aradığını iyi biliyor ve FinZoom’u tercih ederken birçok sebep bulabiliyorlar.FinZoom'u tercih etmeniz için 5 neden

FinZoom'da bulduğunuz sebepler aslında online başvuru yapılırken kesinlikle sorgulanması gereken sebeplerdir. Bunlar:

1. Güvenlik

FinZoom'un Güvenlik Sertifikası

FinZoom’da verileriniz %100 güvence altındadır ve Thawte Güvenlik tarafından sertifikalandırılmıştır. Burada verileriniz başka amaçlar için kullanılmaz, biriktirilmez ve takip edilmez. Bilgilerinizi girerken her zaman sitenin sertifikasını kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz, yoksa verilerinizi kesinlikle paylaşmayınız.


2. Yıllık Maliyet Oranı (Masraf Dahil Faiz Oranı) Hesabı ve Endeksi

Yıllık Maliyet Oranı Endeksi

Tüketicileri Yıllık Maliyet Oranı (Masraf Dahil Faiz Oranı olarak da bilinir, YMO veya MDFO) ile tanıştıran FinZoom, finansal ürün seçimlerinde ve karşılaştırmalarında bu kavrama her zaman önem vermiştir. Sadece YMO, gerçek anlamda kredi karşılaştırması yapmamıza olanak sağlar. Dünyanın en önemli finans analistleri tarafından hazırlanan Yıllık Maliyet Oranı Endeksi ile de geçmiş verilere ulaşabilirsiniz.


3. Karşılaştırma

Karşılaştırmadan Başvurmayın

FinZoom’da finansal ürünleri sadece incelemekle kalmayıp karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırma yapmadan karar vermeyin.


4. Objektif ve Güncel

Tüm Bankalarla tek objektif kredi rehberi

Bütün bankalar ve finansal kuruluşlar online başvuru kabul etmiyor belki ama bu kredi ürünlerinin olmadığı anlamına gelmiyor. FinZoom ekibi kredi ürünleri olan bütün bankalarla temas halinde olup, sadece anlaşmalı bankaların değil, hergün bütün bankaların kredi ürünlerine dair güncel bilgileri size sunuyor. FinZoom, Türkiye'nin tek objektif finansal ürün ve kredi rehberidir.


5. Tecrübeli Kadro

FinZoom Türkiye, dünya çapında finans analistleriyle dünyanın en büyük finansal ürün karşılaştırma ağlarından FinZoom Financial Guide Network’ün Türkiye’de faaliyet gösteren şirketidir. Tüketiciyi anlayan, ihtiyaçlarına karşılık gösterebilen, yenilikçi ve yaratıcı bir kadroyla yanınızdayız.

FinZoom Türkiye Ekibi
Facebook Hesabınla Yorumla
Yorumlar ve Cevaplar

İlgili Kategoriler
Labels
Bakınız
USD/TL:5.8417 / 5.8522 EUR/TL:6.4405 / 6.4521   EUR/USD:1.1025 / 1.1025   GBP/USD:1.252 / 1.252
Bize ulaşın Finzoom SSS Reklam Çözüm Ortaklarımız Finansal Terimler Sözlüğü Site Haritası Gizlilik Politikamız
FINZOOM © 2010 - Tüm Hakları SaklıdırBulgaria Romania Invest in Bulgaria