Ana Sayfa
Ortaklık Programı Hakkımızda
Kredi hesaplamaNe kadarlık Ev AlabilirimGelirime Göre Mortgage Kredim Refinansman Hesaplama Aracı

REFINANSMAN HESAPLAMA ARACI

 HESAP PARAMETRELERI
 Mevcut Kredinizin Bilgileri
Kredi Miktari (TL)
Faiz Oranı %
Mevcut Kredinizin Toplam Vadesi
Şimdiye Kadar Yapılan Ödeme Sayısı
 Yeni Kredinin Bilgileri
Faiz Oranı %
Toplam Masraflar
Erken Kapatma Cezası %
 

Refinansman Hesaplama Aracını Tanıyalım:

Bu hesaplama aracı siz kullanıcılarımız için Refinansman (Kredinizin Yeniden Yapılandırılması) üzerine karar verme sürecini kolaylaştırmak üzere hazırlanmıştır ve iki ana kısımdan oluşmaktadır.

1)Mevcut Kredinizin Bilgileri
2)Yeni Kredinizin Bilgileri (Refinansman Krediniz)

Yapmanız gereken her iki kredinin bilgilerini ilgili kutucuklara girerek HESAPLA butonuna basmaktır. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz zaman sistem otomatik olarak gerekli hesaplamaları yaparak size bir sonuç tablosu oluşturacaktır. Bu tablo sayesinde refinansman yapmanın sizin için ne kadar fayda veya zarara neden olacağını açık bir şekilde görebilirsiniz.

Refinansman Hesap Makinesi Neleri Hesaplar:

Bu hesaplama aracımız iki krediyi karşılaştırarak hangisinin daha iyi olduğunu bulmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle ilk olarak sizin sağlayacağınız bilgiler doğrultusunda kalan vadenizi hesaplayacaktır ve mevcut kredinizin kalan vadesini refinansman kredinizin vadesi olarak essas alır ve hesaplamalarını bu doğrultuda yapar.

İkinci olarak her iki kredinizin aylık ödemeleri otomatik olarak hesaplanarak aylık kazancınız veya kaybınız belirlenecektir.
Üçüncü aşamada ise Refinansman yapmanız durumunda ödemek zorunda olacağınız ve kanun tarafından %2 olarak belirlenmiş Erken Kapatma Cezası hesaplanır.
Dördüncü aşamada ise hem mevcut krediniz hem de yeni krediniz için yapacağınız toplam ödemeler ve toplamdaki kazanç kayıp dengeniz hesaplanır.
Son aşamada ise yapılan hesaplamalar doğrultusunda sizin için tavsiye niteliğinde bir sonuç ortaya koyar.

FinZoom olarak size tavsiyemiz Refinansman Hesaplama aracımızı kullanmadan önce sitemizin Tavsiyeler ve Haberler bölümünde yer alan Refinansmanla ilgili makaleleri okumanızı tavsiye ederiz.
 

 

REKLAM
REKLAM
REKLAM
USD/TL:5.7188 / 5.7291 EUR/TL:6.3803 / 6.3918   EUR/USD:1.1157 / 1.1157   GBP/USD:1.296 / 1.296
Bize ulaşın Finzoom SSS Reklam Çözüm Ortaklarımız Finansal Terimler Sözlüğü Site Haritası Gizlilik Politikamız
FINZOOM © 2010 - Tüm Hakları SaklıdırBulgaria Romania Invest in Bulgaria