Ana Sayfa
Ortaklık Programı Hakkımızda
HakkımızdaKariyerBasında FinzoomÇözüm Ortaklarımızİletişim

Finzoom Kimdir?

Finzoom ilk olarak Eylül 2005’de  Bulgaristan’da MoitePari adıyla hizmete girmiştir. Bu ülkede kısa sürede elde ettiği başarıdan sonra uluslararası alanda hizmetlerini sürdürmek amacıyla Finzoom Financial Guide Newtwork kurulmuştur. Daha sonrasında Ağustos 2006’da Romanya’da ve tam 1 ay sonra Eylül 2006’da Türkiye ofisini açmıştır. Türkiye’nin ilk kredi karşılaştırma web portalı olarak açılan Finzoom.com.tr Eylül 2006’dan bu yana hizmet vermeye devam etmektedir.


Bilme Hakkına Saygı!

Finzoom’un kuruluş temelinde bu ilke vardır. Tüketicileri bilgilendirme amacı ve finansal ürün araştırmalarını kolaylaştırmak için hizmete giren Finzoom bir tüketici finansmanı portalıdır. Finzoom.com.tr tüm bankalardan kredi oranları ile ilgili tam bilgi toplar ve bu bilgileri açık, objektif olarak uygun tablo formatlarında karşılaştırır. Değişen verileri tam ve tarafsız olarak tablolarına yansıtan Finzoom, bankalardan elde ettiği verileri düzenli olarak güncellemektedir. Site içinde ele alınan ve iletilen her bilgi uzman kadro tarafından analiz edilmektedir. Bilgiye ulaşmadaki hızın öneminin bilincinde olan Finzoom ekibinin amacı tüketiciye kendisi için doğru krediyi seçmesinde tarafsız olarak yol göstermektir. Finzoom.com.tr, popüler çevrimiçi ve çevrimdışı medya kaynakları arasında da yer alarak, içeriklerini düzenli olarak ağ ortaklarına dağıtmaktadır (Daha fazla bilgi için ‘Çözüm Ortaklarımız’ bölümümüze bakabilirsiniz).


Bilgiye Sınırsız Erişim, Tarafsız Karşılaştırma!

Şu anda banka tüketici ve konut kredileriyle taşıt kredilerini, sigortaları, ADSL abonelikleri ve mevduat hesaplarını karşılaştırmakta olan Finzoom, hizmet çerçevesini genişletip, Türkiye piyasasındaki tüm bireysel bankacılık ürünlerini bir araya toplayarak karşılaştırmayı hedeflemektedir.

Amacımız tüketicileri bankalar tarafından sunulan ürünlerin bütün maliyetleri konusunda doğru, tarafsız ve eğitici bir yaklaşım ile bilgilendirmektedir. Site içinde üye bankaların kredi oranlarının yanında doğrudan başvuru yapmasını sağlayan butonlar bulunmaktadır. Üye olmayan bankalara doğrudan başvuru yapılamamasına rağmen, bu bankaların kredi oranları için tarafsız karşılaştırmaları diğer bankalarla aynı tablo üzerinde bulunmaktadırlar.

Kredi ürünlerinin başdöndürücü gelişmelerle çeşitlendiği bir ortamda en doğru krediyi kullanmak için her türlü bilgi Finzoom’un sayfaları arasında tüketiciye sunulmaktadır. ‘Tavsiyeler’ bölümündeki güncel konuları derinlemesine işleyen yazılar, haftalık ortak bir deneyim olarak bir gelenek kurmakta ve Finzoom’un sahip olduğu uluslararası kurumsallığı yansıtmaktadır.

REKLAM
REKLAM
REKLAM
USD/TL:5.7188 / 5.7291 EUR/TL:6.3803 / 6.3918   EUR/USD:1.1157 / 1.1157   GBP/USD:1.296 / 1.296
Bize ulaşın Finzoom SSS Reklam Çözüm Ortaklarımız Finansal Terimler Sözlüğü Site Haritası Gizlilik Politikamız
FINZOOM © 2010 - Tüm Hakları SaklıdırBulgaria Romania Invest in Bulgaria